آموزش سئو

آموزش خصوصی سئو تدریس خصوصی سئو عملی

آموزش تخصصی سئو بهترین دوره آموزش سئو

برای پرهیز از هر نوع حاشیه گویی و سخنان کلیشه ای و بدون تعارف، نام  این دوره را آموزش خصوصی سئو SEO انتخاب کردم. زیرا برای این اقدام و این عنوان یعنی تدریس خصوصی سئو دلایل متعددی دارم که در ادامه همین متن به آنها خواهم پرداخت. به احتمال زیاد دوره های آموزش سئو SEO فراوانی را در وب سایت های ایرانی و یا خارجی مشاهده کرده اید. همه آنها بر طول دوره های آموزشی شان تأکید می کنند! به عنوان مثال ۶۰ ساعت ، ۷۲ ساعت ، ۱۰۰ ساعت ، ۱۸۰ ساعت و موارد مشابهی از این دست…! من نیز در گذشته همانند شما در بیشتر این دوره های آموزش سئو شرکت کردم و هزینه های زیادی برای این دوره ها پرداخت کردم و در عین حال زمان زیادی را در این دوره ها تلف کردم! زیرا من به دنبال روش های کاملاً عملی و کاربردی برای تبلیغ و معرفی سایت خود بودم در هیچ یک از این اموزش های معدد موجود در سطح وب ایران یک روش کاملا عملی و کاربردی را مشاهده نکردم، و تنها نکات بدیهی سئو SEO در این دوره ها مورد بررسی و آموزش قرار می گرفت و از تدریس سئو سایت به صورت صد در صد عملی و تخصصی و کاربردی به معنای واقعی کلمه خبری نبود!

بنابراین در این دوره من به عنوان مدرس سئو در خدمت شما هستم، تا با اجتناب از هر نوع حاشیه گویی و کلیشه گویی های مرسوم، تمرکز خود را بر روی پیاده سازی روش های صد در صد عملی و کاربردی سئو قرار دهیم و گامی موثر در پیشرفت وب سایتمان برداریم. همه آموزش ها به طور کامل کارامد، نو آورانه و امتحان شده است و حاصل تجربیات فراوان من در زمینه سئو SEO است.

چرا سئو کاران واقعا سئوی عملی را به شما آموزش نمی دهد؟!

این سوال بسیار مهم است. اگرچه همه ی سئو کاران SEO بزرگ در ایران دوره های آموزش سئو یا آموزش تخصصی سئو SEO را برگزار می کنند ، اما در نهایت، با حضور در این دوره ها ، نمی توانید یک کلمه را به رتبه اول گوگل بیاورید! اگر هم بتوانید ، باید پول و انرژی زیادی را صرف آن کنید. واقعا چرا؟ زیرا سئو شغل این عزیزان است. اگر آنها قادر باشند با دریافت بیش از ۱۰۰ میلیون تومان پروژه های متعدد سئو SEO را دریافت کنند ، چرا باید تجربه خود را با ۱۰ میلیون با شما به اشتراک بگذارند؟ در نهایت ، شما رقیب آنها خواهید بود! اگرچه آنها در دوره های خود در مورد آموزش تخصصی سئو صحبت می کنند، اما در نهایت کار به شما استفاده از چندین ابزار مانند ahrefs ، moz و !! را تدریس خواهند کرد. !!

چرا من سئو کاربردی و عملی را به شما آموزش می دهم؟

من معتقدم که کسی که دارای دانش سئو SEO است نباید پروژه سئو SEO را برای کسی انجام دهد! از آنجا که سئو بار بزرگی از بازاریابی دیجیتال را به دوش می کشد. شخصی با دانش سئو SEO زمان و انرژی خود را صرف حداکثر درآمد از سایت خود می کند ، نه گذاشتن وقت بر روی سایت های دیگران! من فرصت انجام پروژه های دیگران را ندارم، اگر وقت آزاد داشته باشم ، یک وب سایت جدید ایجاد می کنم و روی سئوی آن کار می کنم! شما با شرکت در آموزش خصوصی سئو من به یک سئو کارحرفه ای تبدیل می شوید ، اما شما رقیب من نیست! اما آیا این مسئله در مورد بهترین سئو کاران در ایران صدق می کند؟

آموزش خصوصی سئو

من در این دوره آموزش خصوصی سئو چه مطالبی را به شما آموزش می دهم؟

۱- انتخاب بهترین کلمات کلیدی بصورت کاملا اپتیمایز و اقتصادی: احتمالا بارها در سایت های آموزش سئو جمله حال بهم زن محتوا پادشاه هست رو شنیدید. یا بارها گفته شده که وب ایران از محتوا فقیر است. در دو سال اخیر سایت ایرانی به شکل دیوانه واری به تولید مطلب روی آوردن. بی هدف! شما با آنالیز مقالات منتشر شده سایت های رقیبتون بصورت معکوس کلمات کلیدی مناسب سایتتون رو انتخاب خواهید کرد. همچنین سه روش اختصاصی برای انتخاب بهترین و پر درآمد ترین کلمات کلیدی به شما آموزش خواهم داد.

۲٫ سئو داخلی سایت ولی چیزهایی که هیچکس نمیگوید!: آیا واقعا سئو داخلی سبز کردن چراغ های yoast seo هست؟ خیلی فراتر از این هاست. من به شما آموزش خواهم داد مطالب رو چطور بنویسید که گوگل در سریعترین زمان ممکن مطلب رو بصورت کامل درک کرده و بهترین رتبه رو با توجه به غنای محتوای شما در نظر بگیره. این میشه درک گوگل از محتوای شما. مورد دیگه اینکه به شما ابزارهای اختصاصی کد نویسی شده تیم خودم رو خواهم داد که با استفاده از اون ها قدرت یک مطلب رو به شدت بالا ببرید. سپس با استفاده از ابزار هایی که در اختیارتون قرار میدم، گوگل رو مجاب میکنید که مطلب شما یوزر اکسپرینس عالی داره. و درنهایت روش هایی رو به شما آموزش میدم که کاربر زمان بسیار بیشتری رو در صفحه بمونه. تمامی این موارد بصورت تجربی بارها و بارها تست شده و نتیجه اون در اختیارتون قرار میگیره

۳٫ سئو خارجی سایت (تخصص اصلی من): خب رسیدیم به بخش اصلی ماجرا! احتمالا هر دوره سئویی که شرکت کرده باشید در نهایت به شما آموزش میدن که چطوری رپورتاژ بنویسید و در خبرگزاری ها و دیگر سایت های ایرانی رپورتاژتون رو منتشر کنین. بابت هر رپورتاژ باید حداقل یک میلیون تومان هزینه کنید. من به شما آموزش میدم که چطوری سایت های تخصصی مرتبط با حوزه کاری خودتون راه اندازی کنید. این سایت ها هر روز بصورت خودکار مطلب یونیک منتشر میکنن. در نهایت به شما آموزش میدم چطوری با کمترین هزینه و انرژی، این سایت ها رو فوق العاده قدرتمند کنید. خب شما الان یک pdn قدرتمند دارید!

pdn به چه کاری میاد؟ برای لینک سازی سایتتون دیگه نیاز نیست برای هر رپورتاژ میلیون ها تومن هزینه کنید. تنها کافیه رپورتاژتون رو توی pdn تون منتشر کنید. اتفاقا خیلی قدرتش بیشتره چون رپورتاژتون رو دقیقا در سایت های مرتبط با حوزه کاری خودتون منتشر کردید! به این میگن آموزش عملی سئو !

خب حالا این سوال پیش میاد که رپورتاژ ها رو چطوری بنویسم و طبق چه استراتژی اون ها رو منتشر کنم؟

من برای پاسخ این سوال دو سال شب و روز زحمت کشیدم. عدد ۵۰۰ رو به ذهنتون بیارید. بیش از ۵۰۰ تست روی سایت های مختلفم انجام دادم. بالای ۵۰ میلیون تومان فقط هزینه رپورتاژ های تستی در خبرگزاری ها کردم. تا در نهایت به این پختگی رسیدم که هر سایتی جلوی من بذارید براش یه استراتژی لینک سازی میچینم. با خودتون فکر کنید که من روی یک صفحه یک تست انجام میدادم، هر روز رتبه اون کلمه رو یادداشت میکردم و در نهایت در یک پروسه دو هفتگی تا ۶ ماهه تصمیم میگرفتم این روش و تست چقدر تاثیر داره و روی چه سایت هایی جواب میده. اصلا جواب میده یا باید دنبال روش های دیگه باشم. نه یک بار! بیش از ۵۰۰ بار!

همه این سختی ها زحمت ها هدیه به شما! تمام این تکنیک هارو به شما آموزش خواهم داد. اینجاست که با جرات میگم ۹۰ درصد سئو کارهای ایران این تست هارو انجام ندادن و دانششون در حد انتقال تجربه و مطالعه سایت های خارجی هست. اون ده درصد هم میشن بهترین سئو کارهای ایران که به هیج وجه این روش هارو به شما آموزش نمیدن به همان دلایلی که در بالا گفتم!

۴٫ سئو مرتب در حال تغییر هست. با هر آپدیت هسته گوگل سایت های بسیاری نابود میشن و بسیاری از سایت ها هم رشد وحشتناک میکنن. روش های قدیمی منسوخ میشن و روش های جدید کشف و تست میشن. شما پس از اتمام دوره هم کنار من هستید و همیشه آپدیت! بهتر از این؟

آموزش خصوصی سئو : تدریس خصوصی سئو عملی، تخصصی و کامل

این ها کلیات بود. در لابلای تدریس خصوصی سئو من، بسیاری از نکات ریز و کلیدی هم گفته خواهد شد.

باور کنید آموزش تخصصی سئو اون چیزی نیست که در ۹۹ درصد کلاس ها به شما آموزش می دهند!!

احتمالا متعجب شدید چرا من مثل سایت های سئو تیتر وار مواردی که توی دوره آموزش داده میشه رو نگفتم! آموزش سرچ کنسول، آموزش گوگل آنالیتیک، آموزش ساخت فایل disawav، آموزش کار با ahrefs، آموزش افزایش سرعت سایت و …! اگر قرار بود با این آموزش ها سئو کار بشید تا الان می شدید!!

هزینه دوره آموزش خصوصی سئو من چقدر هست؟

پاسخ این سوال به سطح دانش کنونی شما از سئو بستگی داره! اگر تمام دوره های سئو رو دیده باشید و الان آماده درک آموزش خصوصی سئو من باشید، هزینه دوره ۱۵ میلیون تومان و اگر سئو کار مبتدی باشید هزینه دوره ۲۵ میلیون تومان هست. بدیهی هست که برای یه سئو کار مبتدی وقت بسیار بیشتری باید بذارم.

در نهایت انتخاب با شماست! اگر تصمیم دارید همچنان کلیشه های سئو رو آموزش ببینید، سایت های آموزش سئو در خدمتتون هستن. با هزینه ۳ تا ۱۰ تومن! اگر هم میخواهید سئو کار حرفه ای بشید من در دوره آموزش تخصصی سئو در خدمتتون هستم!

کافی هست یک تماس رایگان با ایشان از طریق سایت ایران پیپر بگیرید تا متوجه تفاوت بشوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا