آموزش سئوسئو

به روز رسانی محتوا و ۵ دلیل اهمیت آن در سئو

عرض سلام دارم به خدمت همه شما عزیزان و علاقه مندان به دانش سئو سایت

با آموزش دیگری در خدمت شما مهارت آموزان هستیم. همانطور که می دانید محتوا ی سایت یکی از بنیادی ترین و تاثیر گذارترین عوامل برای ارتقای رتبه یک سایت است. اگر می خواهید سایت شما رشد کند و هر روز پله های ترقی در رتبه بندی گوگل را طی نماید حتما برای محتوای سایت خود و تولید محتوای با ارزش برای آن وقت بگذارید. مطمئن باشید که تاثیر فوق العاده ی آن را به مرور زمان خواهید دید و به این یقین می رسید که محتوای ارزشمند تا چه حد شما را به اهداف تان نزدیک می کند.  اما در این میان از یک نکته مهم دیگر نیز نباید غفلت کرد و آن بروز رسانی محتوای سایت است. شاید در برخی موارد هم بتوانیم بگوییم که از تولید محتوا ی جدید هم مهم تر است ! !

در این مقاله ی آموزش سئو قصد داریم به موضوع به روز رسانی محتوا و ۵ دلیل اهمیت آن در سئو بپردازیم.

 

به این فایل صوتی مرتبط با مطالب فوق، گوش دهید

 

همچنین می توانید این پادکست صوتی را به صورت مستقیم در انتهای همین متن دانلود کنید.

 

آیا به روز رسانی محتوا مطالب قدیمی سایت مهم است؟

 

این حالت را در نظر بگیرید که کاربرای در حال پیدا کردن مطلبی در موتور جستجوی گوگل است و از طریق گوگل به سایت شما و مطلب مرتبط با جستجوی خود وارد می شود. این مطلب را شما مدتهای پیش نوشته اید و آن را به روز نکرده اید. این امر باعث می شود که تصویر بدی از برند یا سایت شما در ذهن مخاطب و بازدید کننده ی سایت شما حک شود و حتی ممکن است درذهن خود  این موضوع به روز نبود محتوا را به تمام مطالب سایت شما بسط دهد.

چه اتفاقی خواهد افتاد؟

به مرور زمان شما بازدید کنندگان سایت خود را از دست می دهید و به جای اینکه این افراد به اعضا و بازدید کنندگان دائمی سایت شما مبدل شوند با از دست دادن آنها رفته رفته ترافیک سایت شما کاهش خواهد یافت و پی آمد آن افت رنک شما و از دست دادن جایگاه فعلی تان خواهد بود.

اما به روز رسانی محتوا به صورت مستمر در کنار تولید محتوای جدید به شما کمک میکند که نه تنها ترافیک موجود و بازدید کنندگان فعلی سایت خود را حفظ کنید بلکه بر تعداد بازدید های سایت بیفزاییید و ترافیک مرتبط بیشتری جذب کنید. در این حالت تصویری از پویایی در سایت شما در نظر بازدید کنندگان نقش می بندد و این پیام را برای بازدید کنندگان دارد که شما به تغییر و پیشرفت کسب و کار خود اهمیت میدهید و همواره در پی انتشار مطالب به روز هستید.

به روز رسانی محتوا

با به روز رسانی محتوا و تولید محتوای کسب و کار خود را به صفحا اول گوگل بیاورید

تعداد زیادی از متخصصین طبق بررسی ها و تحقیقات شان به این نتیجه رسیده اند که %۹۱ درصد کاربرانی که در جستجوی مطلبی در  گوگل هستند فقط نتایج صفحه اول را مورد بررسی قرار میدهد و بر روی آن کلیک می کنند.  در واقع ترافیک ورودی کاربران برای نتایج صفحه دوم گوگل بسیار ناچیز است. این به این معنی است که کاربر با نتایج صفحه اول به مطلوب خود رسیده است و نیازی به پیمایش صفحه دوم ندارد.

کاملا روشن است که اگر شما با بروز رسانی محتوا و تولید محتوای ارزشمند به راحتی و با طی زمان منطقی به صفحه نخست نتایج گوگل خواهید آمد و این موضوع کسب و کار شما را متحول خواهد کرد و ترافیک کاربران بسیاری را روزانه به سایت شما هدایت خواهد کرد. بنابر این تاثیر مستقیمی بر سئو در سایت شما دارد.

پس برای به روز رسانی و تولید محتوای ارزشمند سایت خود با عشق و علاقه وقت بگذارید و با لذت بعد ها تاثیر شگرف آن را مشاهده کنید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا